Forum klanu 3rd vojna.pl

3rd team


#1 2010-11-27 13:10:49

Krystian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 15
Punktów :   

4 edycja

Jak wiecie pyjter i mieczak już prawie cali pokonani ;]

Jakie obieramy następne cele?

Rozkładamy kolanie i pod koniec edycji jedziemy wszystkich bez problemów?
Czy teraz obieramy sobie "nowe cele"? jeśli tak to kogo?

Krótki opis ciekawych graczy

Mat - Mój sojusznik i kilku z was pewnie też. Gracz bardzo doświadczony, gra od dawna. Myślę, ze wielkiego zagrożenia z jego strony nie ma, Chętnie udziela pomocy podczas wojen przykładem jest jego walka z baryłą i goya w 3 edycji.
Mało udziela sie na chacie gry i nie szuka powodów do walki z każdym. Posiada ziemie w centralnej Europie (Południe Polski, Rumunia Węgry i okolice. Oraz państwa bałkańskie
bzzmucha Za wiele o nim nie wiem, Crowcon coś o nim napisze ;] Włada bałkanami - zupełnie jak 3bit na początku 3 edycji. Oraz w Rosji nad Kaukazem
chakalOdmówił pomocy z mieczakiem tłumacząc się słabością gospodarcza. Zajmuje wschodnią Polskę i cześć jej sąsiadów.
jarhead Stacjonuje w Skandynawii, i sądze, ze powinniśmy się niedługo za niego wsiąść.
szymek520 Gracz średniego pokroju, możliwe, ze pomógł mięczakowi przedostać się do 3bita. Nie widzę w nim sojusznika, a tereny ma dobre do przejęcia. Włada centralno-południowa Polską i Finlandią.
sebamadry Oferował swoją pomoc z pyjterem i tak uczynił. Nie namęczył się walcząc z jego armią, ale podbił kilka jego terenów. Na razie nie widzę w nim rywala, chociaż przy istnieniu 3rd jego rola według mnie zmalała. Włada Danią.
akjus12 Wojuje w Skandynawii. Udziela się na chacie, chociaż jest początkującym graczem, co widać w jeżyku jego pisania i po zachowaniu. Nie widzę powodów, aby z nim współpracować. jak już wcześniej wspomniałem wojuje w południowej Skandynawii
skaurus Jak patrzę na mape, to widzę, że odżył po atakach darkkilera. Warto się za niego niedługo wsiąść. Włada południowa Ukrainą.
elmo Gracz według mnie irytujący. Grał w 2 edycji, gdzie mnie olał pozostawiając na tacy Sokołowi. Obecnie mam z nim sojusz, chociaż nie widzę powodów jego utrzymania. Obecnie ma zatargi z 3bitem i pewnie nie tylko z nim. Stacjonuje koło mnie w Alpach, chociaż na Bałkanach zaczyna podbijać kolejne prowki.
punkan Za wiele o nim nie wiem. Rozwinął się Pod matem- obok kościka oraz w centralnej Turcji. Sądze, ze jego tereny sie nam przydadzą
Dawidos06 Sam go wychowałem ;] Trzyma ze mną, gdyż dzięki mnie nauczył sie tej gry. Wątpię, żeby nas zaatakował. Prawdopodobnie po zajęciu Włoch ruszy na Hiszpanie.

Ostatnio edytowany przez Krystian (2010-12-10 16:56:58)

Offline

 

#2 2010-11-28 02:45:02

Crowcon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: 4 edycja

bzzmucha - mój sąsiad  z rl , poleciłem mu tą grę i jakoś mu tam idzie myślę że mógłby pomóc w razie czego i bez problemu powinna przebiegać z nim współpraca

Mat - moj sojusznik osobiscie nic do niego nie mam

chakal - neutralny stosunek mógłbym pomóc w atakach jeśli ktoś by miał z nim problemy

jarhead - również za nim nie przepadam zupełnie podzielam opinie krystiana

szymek520 - neutral

sebamadry - raczej mozna na niego liczyc , nie podpadl mi

akjus12 - neutral

skaurus - neutral

elmo - mam z nim sojusz ale człowiek nie myśli uważa że jeśli przejmie mi moje ubnty to jest super ;] zero myslenia gracz bez taktyki i strasznie lubie sie wywyzszac , sojusz mam z nim tylko po to zeby nie wojowac bez sensu i moc sie przemieszczac po jego prowincjach dalej .

punkan - neutral nie kojarze nawet nicku

Dawidos06 - neutral

mysle ze mozna zajac sie za niedlugo jarheadem zeby cos sie dzialo tutaj :]

Offline

 

#3 2010-11-28 10:35:24

Krystian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: 4 edycja

Ja teraz podbiłem 2 kopalnie siarki to zrobie nowe badania i budynki podrasuje ;] Teraz staram się podbić linie brzegową terenów gdzie miałem 1 stolice. i płynę gdzieś na północ. Akjus i jarhead chyba walczą ze sobą, jak tak patrze na mapę ;]

Offline

 

#4 2010-11-28 21:21:42

3bit

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: 4 edycja

szymek520 - Nie wiem czy źle go oceniać po tej wtopie z mieczakiem, gdzie faktycznie przez jego teren dostał się do moich osad, na obecną chwilę atakuje mieczaka i przejmuje jego osady na północy tam gdzie ten typek zwiał, moim zdaniem skoro nie wojował z Nami to dajmy mu pograć

Offline

 

#5 2010-11-30 16:01:54

koscik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: 4 edycja

Pomagając Bitowi ci gracze odmówili pomocy i ich wcześniej czy później zjade: Mat, elmo, chakal (bo to Paton o czym nie wiedziałem, a Paton groził mi w ostatniej edycji, że mi galoty przetrzepie).
Skaurusowi odpuściłem bo mnie na litość wziął ale jak byście sie wybierali to dajcie znać, zjade go od wschodu

Offline

 

#6 2010-12-03 18:24:57

Kalenz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: 4 edycja

Zajmujemy razem z bzzmuchą 7 pierwszych miejsc w rankingu, więc raczej z czołówką walczyć nie będziemy chakal, zgodził się raz na moją prośbę nie atakowania nowego gracza którego sprowadził mój kumpel, nie miałem innych kontaktów z nim.Z elmo mamy sojusz, ale nie gadamy ani nic..Dalej nie wiem, nie gadał z nimi i nie utrzymuję konataków, ten samadry widzę że podpadł.To co robimy, eliminujemy graczy czy rozwijamy się ?

Offline

 

#7 2010-12-03 20:11:11

darkkiler12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: 4 edycja

ja wiem że skaurus to mój pierwszy cel a potem zobaczymy do patona chakala mam mieszane uczucia

Offline

 

#8 2010-12-06 17:56:58

Krystian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: 4 edycja

mi troche bzzymucha i sebamadry nie pasuje ;/ gdyby mi sie nie wpieprzył w syrie za kopalnie miałbym większy bonus do ekonomi ;] Ale zgadzam sie z poprzednikami. Niedługo zrobimy wojenka }

Co do tego seby to podbija moje i crowcona bunty.. możliwe, że bita też.

Offline

 

#9 2010-12-07 17:30:45

Kalenz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: 4 edycja

Jak coś to mówię, by nie tykać surmexa.Dobry gracz, myślę że w następnej edycji będzie w czołówce bo jest aktywny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yutopia.pun.pl www.sbt.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl www.braveheart.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl